Přihlášení

Eurostock Business Club

Vstupte do mého elitního BUSINESS CLUBU s pravidelným měsíčním tréninkem.

Týdenní
Zdarma na 1 týden
 
1. Tréninkové video
Blog
Poradna
...
...
Roční
5 880 Kč /rok
Včetně DPH
Tréninková videa
Soubory ke stažení
Bonusy
Blog
Poradna
Měsíční
588 Kč /měsíc
Včetně DPH
Tréninková videa
Soubory ke stažení
Bonusy
Blog
Poradna

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/clients/client15/web74/web/templates/gk_cloudhost/lib/framework/helper.layout.php on line 149

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/clients/client15/web74/web/includes/application.php on line 536

Bonusy

  • 1Neomezený přístup do celého EUROSTOCK Business Clubu. Kdykoliv se připojíte, tak vidíte celý obsah. Můžete se tak na videa dívat i zpětně.
  • 2Kompletní online tréninkový program 21 Principů úspěchu. Seriál 21 krátkých pětiminutových videí, které vám pomůžou se dostat tam, kam budete chtít. Hodnota programu je 3950 Kč.
  • 3Možnost psát dotazy do sekce Otázky na Zdeňka. Po celou dobu trvání členství mi můžete psát své dotazy ohledně vašeho byznysu, na které budu pravidelně odpovídat.

Zde jsou věci, které můžete očekávat.

  • Budu Vaším koučem a dobrým přítelem, který Vám každý měsíc představí hodnotné tréninkové know-how z oblasti marketingu, prodeje a osobního rozvoje ve formě videa o délce zhruba 30 minut.
  • Ke každému videu a tématu připravím PDF soubor se shrnutím a akčními kroky, které Vás nenechají zahálet do doby, než se uvolní nové video.
  • Úspěch Vám přijde automatický. Budete tak dlouho ve společnosti úspěšných lidí, až budete úspěch považovat za samozřejmost. Mozek je jako sval, který se musí posilovat. Získáte nikdy nekončící inspiraci, motivaci a energii.
  • Budete mít přístup k ostatním členům klubu, získáte důležité kontakty a můžete se vzájemně podporovat. Budu také osobně odpovídat na dotazy v diskuzi a půjdu s Vámi na Vaší cestě k úspěchu.
  • Budete žít úspěšný život svých snů. Moje definice úspěchu je dělat cokoliv, co chcete, kdykoliv to chcete. Budete mít firmu, která nebude ostatním konkurovat. Bude dominovat. Tady a teď!

Pokud se pro členství nerozhodnete hned. Přijměte prosím pár věcí, které si můžete připomínat do doby, než se k nám přidáte:

Nikdy se nespokojím s ničím horším, než s prvním místem. Mám skvělou firmu, která mi vydělává mnohem více, než jsem kdy schopný utratit. Nikdy neprohrávám. Svým konkurentům jsem svým chováním dal najevo, že se nikdy nevzdám a proto se mnou přestali soupeřit. Neexistuje nic, co bych v životě nemohl dokázat. Dávám si velmi vysoké cíle a zažívám neskutečné pocity, když těchto cílů dosahuji. Pracuji na svých snech každý den a dělám už jen to, co mě baví a naplňuje. Cítím se v životě skvěle, protože na světě neexistuje nic důležitější, než cítit se skvěle!

…a až se připojíte. Uděláme tyto věci skutečností.

Přihlášení or Registrace